Всеукраїнський інформаційний день Національного Еразмус+ офісу в Україні. Оголошення конкурсів Програми ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти на 2016 р.
18.11.2015 Національний Еразмус+ офіс в Україні (Проект ЄС) запрошує взяти участь у Всеукраїнському Інформаційному дні Програми ЕРАЗМУС+ 19-20 листопада 2015 р. у м. Києві, що проводиться у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні, за участі представників Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (Брюссель), за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Місце проведення заходу: 19.11.2015 - Київський національний торговельно-економічний університет; 20.11.2015 - Київський національний університет імені Тараса Шевченка

19.11.2015 з 09:00 до 17:00 у приміщенні Київського національного торговельно- економічного університету буде представлено структуру Програми ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти; правила участі українських вищих навчальних закладів у конкурсах за напрямами: «Академічна мобільність», «Розвиток потенціалу вищої освіти» (колишня Програма Темпус), «Жан Моне»; рекомендації з підготовки проектних заявок. Презентації будуть проводити представники НЕО в Україні і ЕАСЕА (Брюссель). Адреса заходу: м. Київ, вул. Кіото, 19, Центральний корпус, 2 пов., Конгрес Центр, Актова зала). Всеукраїнський інформаційний день для ВНЗ 19 листопада 2015 року у рамках Програми Європейського Союзу з підтримки вищої освіти, підготовки, молоді та спорту на 2014-2020 рр. відбудеться Всеукраїнський інформаційний день (для ВНЗ). У заході візьмуть участь перший заступник Міністра освіти і науки України Інна СОВСУН; директор департаменту з розвитку потенціалу вищої освіти Програми ЕРАЗМУС+, виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) (Брюссель, Бельгія) Ральф РАДЕРС; ректор Київського національного торговельно-економічного університету Анатолій МАЗАРАКІ; директор НЕО в Україні Світлана ШИТІКОВА. Адреса заходу: м. Київ, вул. Кіото 19; Київський національний торговельно-економічний університет, Конгрес Центр, Актова зала (2 поверх). Початок: о 9:30. Акредитація ЗМІ: 093 773 4392 (Катерина Жданова); 097 452 9210 (Жанна Таланова).

20.11.2015 з 13:00 до 17:00 у приміщенні Київського національного університету імені Тараса Шевченка буде представлено можливості та правила участі студентів, викладачів та адміністративного персоналу українських вищих навчальних закладів у конкурсах на отримання стипендій для навчання, викладання, підвищення кваліфікацій тощо. Презентації будуть проводити представники НЕО в Україні, Посольства країн ЄС в Україні, Erasmus Mundus Students and Alumni Association. Адреса заходу: м. Київ, вул. Володимирська, 60, Центральний вхід.

Джерела: http://www.erasmusplus.org.ua/novyny/1096-informatsiynyy-den-prohramy-erazmus-dlya-vyshchykh-navchalnykh-zakladiv.html, http://mon.gov.ua/usi-novivni/povidomlennya/2015/11/18/ogoloshennya-konkursiv-programi-erazmus-u-sferi-vishhoyi-osviti-%282016-r.%29/