Серія практичних тренінгів щодо публікацій в міжнародних рецензованих виданнях
29.02.2016 26 лютого 2016 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за підтримки Офісу Програми імені Фулбрайта в Україні відбувся одноденний тренінг для науково-педагогічних та наукових працівників, а також аспірантів на тему «Як публікуватися в міжнародних рецензованих виданнях». У тренінгу взяли участь близько 100 осіб.

Спікерами тренінгу були американські дослідники-учасники програми імені Фулбрайта в Україні та вітчизняні науковці: Michele Vasquez, Fulbright Scholar on Leadership and Empowerment, Ірина Єгорченко, старший науковий співробітник Інституту математики НАНУ, Thaddeus McCleary, English Language Fellow, U.S. Department of State, Nathan Pickett, Fulbright Graduate Student and Jonathan Leos, Катя Смаглій, директор Київського офісу Інституту Кеннана, Ірина Тихонкова, старший науковий співробітник Інституту молекулярної біології і генетики НАН України.

Наступні тренінги відбудуться 10 березня у Харкові, 15 та 16 березня у Львові (2 тренінги) та 4 квітня в Одесі.

Матеріали та презентації від спікерів, а також відео заходу (Освітній портал «Педагогічна преса») можна переглянути на офіційному веб-сайті МОН у розділі «Наукова діяльність у ВНЗ» (http://mon.gov.ua/activity/nauka/naukova-diyalnist-u-vnz/yak-publikuvatisya-v-mizhnarodnix-reczenzovanix-vidannyax.html).

Джерело: новини на сайті МОН України

Повернення до списку