Уряд дав більшу свободу бюджетним науковим установам
24.06.2016 Постанову «Про внесення змін до переліку платних послуг, які можуть надаватися бюджетними науковими установами» прийняли сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України.

Зокрема, відтепер вони  зможуть надавати платні консультації з питань освіти, реклами, дизайну тощо, а також надавати послуги з використанням фондів бібліотек, музеїв  та інших матеріальних цінностей, якими володіє установа.

“Це допоможе збільшити фінансові надходження до цих установ, фінансування яких зараз знаходиться на вкрай низькому рівні”, - зазначив заступник Міністра освіти і науки України – керівник апарату Роман Греба.

МОН сподівається, що це допоможе залучити додаткові позабюджетні кошти для науково-технічних розробок, а також сприятиме комерціалізації науки в Україні.

Нагадуємо, що зараз Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич   з 22 по 26 червня знаходиться з робочим візитом у Польщі. В рамках візиту вона зустрілась з віце-прем’єр міністром, міністром вищої школи і науки Польщі Ярославом Говіном та домовилась про поглиблення співпраці між країнами у сферах вищої освіти і науки.

Джерело: http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2016/06/24/uryad-dav-bilshu-svobodu-byudzhetnim-naukovim-ustanovam/

Повернення до списку