Можливість доступу до ресурсів фонду Республіканської науково-технічної бібліотеки Білорусі
23.11.2016 Державна науково-технічна бібліотека України (ДНТБ), в рамках підписаної 21 жовтня 2016 року Угоди з Республіканською науково-технічною бібліотекою Білорусі (далі РНТБ), має змогу надавати на ваші замовлення копії документів або їх фрагментів з фонду РНТБ.

Фонд налічує понад 51 млн. примірників білоруських та зарубіжних науково-технічних документів на різних носіях інформації. До його складу входять:

білоруські та зарубіжні книжкові та періодичні видання;
описи винаходів до патентів, інформацію про товарні знаки та промислові зразки Республіки Білорусь, Російської Федерації, а також понад 40 країн світу;
технічні регламенти та технічні кодекси усталеної практики, державні, міждержавні, міжнародні та галузеві стандарти, нормативні документи з будівництва Республіки Білорусь та Російської Федерації, технічні умови та каталожні листи промислової продукції, зміни та доповнення до нормативних документів із стандартизації;
промислові каталоги тощо.
         Спеціалісти ДНТБ України проконсультують вас щодо можливості проведення різних видів інформаційно-бібліографічного та патентного пошуку в базах даних (БД) генерації РНТБ, а також передплачених нею, а саме: БД «Портрети білоруських підприємств», «Виробники товарів і послуг», «Винахідники Білорусі», «Продукція Республіки Білорусь», «Продукція РФ», «Буддокумент», «Будконсультант», «Норми, правила, стандарти РФ», «Винаходи країн світу» тощо.

Детальніше про ресурси РНТБ можна дізнатись на її сайті http://www.rlst.org.by

Замовлення можна надсилати на електронну адресу нашої бібліотеки gntb@gntb.gov.ua, факсом (044)529-43-92, або заповнити форму зворотного зв’язку (он-лайн запит) на сайті ДНТБ України – http://www.gntb.gov.ua.

Замовлення приймаються до виконання після укладання відповідного договору з ДНТБ України та оплати послуг.

Оплата замовлень здійснюватиметься  згідно тарифів РНТБ в гривнях за курсом НБУ на день перерахування коштів.

Телефон для довідок: 528-23-38.

Джерело: http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2016/11/22/dntb-ukrayin/

Повернення до списку