Українські науковці отримали премії Scopus Awards за найбільшу публікаційну активність
19.05.2017
«Відзначення українських вчених престижною премією Scopus Awards є визнанням внеску української наукової спільноти у світовий науковий простір. Ми вдячні нашим партнерам за те, що вони допомагають нам відзначати найкращих науковців та заохочувати їх до подальшого розвитку», – відзначила Міністра освіти і науки України Лілія Гриневич.

При визначені переможців враховувалася як кількість статей, опублікованих у базі Scopus, так і кількість цитувань цих робіт у дослідженнях інших науковців.

Визначення переможців відбувалося за даними найбільшої бази цитувань рецензованої наукової літератури Scopus. Цього року премію отримали:

Сільськогосподарські науки – Національний університет біоресурсів і природокористування України;
    Інжинірінг та технології – Інститут фізики НАНУ;
    Суспільні науки – Львівський національний університет імені І. Франка;
    Медичні науки – Інститут фізіології ім. Богомольця НАНУ;
    Природничі науки – Національний науковий центр «ХФТІ»;
    Соціальні науки – Національний Університет «Києво-Могилянська Академія»;
    Найбільш збалансований університет – Київський національний університет імені Шевченка.

Статуетки та дипломи переможцям вручив віце-президент компанії Elsevier Коен ван дер Крот.

Нагадуємо, що премію Scopus Awards Ukraine було започатковано торік. Під час першого нагородження лідерів визначали в 5 номінаціях.

Крім того, до Дня науки Лілія Гриневич вручила працівникам МОН, освітянам та науковцям відомчі відзнаки.

Джерело: http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2017/05/19