Гранти Президента України на наукові дослідження для молодих вчених
07.06.2018
Невдовзі 63 молоді науковці можуть отримати гранти Президента України для підтримки досліджень молодих учених на 2018 рік. Відповідне рішення  6 червня 2018 року прийняв Уряд, подавши відповідні кандидатури на розгляд Президента України.

У бюджеті на виплату цих грантів вже закладено 4 млн 125 тис гривень.

Зокрема, передбачається, що вони будуть розподілені наступним чином:

«Такі гранти є важливим, хоч і недостатнім,  інструментом для підтримки нашої наукової молоді, адже вони надаються для того, щоб конкретний науковець мав фінансову основу для проведення власного дослідження. Причому це можуть бути як лише заплановані проекти, так і ті, що вже проводяться», – зазначила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.
наука
Надрукувати

    Для докторів наук  (до  35 років) - 90 тис  гривень кожний;
    Для докторантів (до 33 років) - 75  тис  гривень кожний;
    Для кандидатів наук (до 30 років) - 60 тис гривень кожний.

Переможці, які отримають кошти на власні дослідження, були відібрані з 167 претендентів. Розгляд та відбір поданих заявок здійснювали експерти Ради Державного фонду фундаментальних досліджень.

Серед кандидатів на гранти – молоді вчені як з наукових установ, так і з закладів вищої освіти. Тематика їхніх досліджень є абсолютно різноманітною: від фізичних систем у квантовому просторі та методів виявлення безпілотних літальних апаратів  до українського націотворчого проекту П. Стебницького та формування людського потенціалу України.

Остаточне рішення про призначення грантів буде затверджено розпорядженням Президента України.

Джерело: https://mon.gov.ua/ua/news/cogo-roku-granti-prezidenta-ukrayini-na-naukovi-doslidzhennya-otrimayut-63-molodi-vcheni-rishennya-uryadu

Повернення до списку