IT-освіта за стандартами Microsoft і Cisco
01.04.2014 Щоб підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці багато студентів і випускників IT-напрямку українських вузів проходять додаткове навчання за програмами таких лідерів індустрії як Microsoft і Cisco.

При цьому майбутні програмісти та системні адміністратори отримують не тільки найпередовіші знання та навички, а й міжнародну сертифікацію, яка значно збільшує шанси на престижне працевлаштування, як в Україні, так і за кордоном.

Нагадаємо, що договір між корпорацією Cisco System та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка про співробітництво у цьому напрямку був підписаний ще у березні 2000 року.

Мережева академія Cisco, створена на базі Інформаційно-обчислювального центру (ІОЦ) Київського національного університету імені Тараса Шевченка, стала першою у Києві й другою в Україні, ось уже понад 3 роки успішно готує ІТ-фахівців.