Наукова конференція «Внесок учених Київського університету в розвиток освіти, підготовку педагогічних та наукових кадрів» (до 180-річчя Київського університету)
04.04.2014 25 квітня 2014 року на базі факультету психології Київського національного  університету імені Тараса Шевченка відбудеться студентська наукова конференція «Внесок учених Київського університету в розвиток освіти, підготовку педагогічних та наукових кадрів» (до 180-річчя Київського університету).

Теми для обговорення:

1. Кафедра педагогіки в історії  Київського університету.
  2.  Наукові школи в історії кафедри педагогіки Київського університету.
  3.  Актуальні педагогічні ідеї викладачів Київського університету.
  4.  Підготовка педагогічних кадрів в Київському університеті в аналітиці сучасних учених.
  5. Внесок випускників Київського університету в управління освітньою галуззю  України.
  6.  Досвід функціонування КІНО, факультетів та інститутів соціального виховання і професійної освіти в 1920-1932 роки XX століття.

Деталі на сайті факультету психології: http://psy.univ.kiev.ua/ua/previews/66-2014-02-28-23-13-17