Відбулося чергове засідання Атестаційної колегії МОН
27.06.2014 26 червня 2014 року під головуванням Міністра освіти і науки Сергія Квіта відбулося засідання Атестаційної колегії МОН, на якому розглядалися питання присвоєння вчених звань професора, доцента, старшого наукового співробітника, присудження наукових ступенів доктора і кандидата наук, функціонування спеціалізованих вчених рад, питання відкриття аспірантури (ад’юнктури) та докторантури у вищих навчальних закладах та науково-дослідних установах, питання діяльності апеляційних комісій та включення (відмову у включені) наукових видань до Переліку наукових фахових видань України.

Детальніше про засідання Колегії можна прочитати на сайті Міністерства освіти і науки України http://www.mon.gov.ua/ua/actually/34689-vidbulosya-chergove-zasidannya-atestatsiynoyi-kolegiyi-mon

Інформацію щодо присудження наукових ступенів доктора і кандидата наук, функціонування спеціалізованих вчених рад Київського національного університету імені Тараса Шевченка, після опублікування відповідних наказів МОН, дізнавайтесь на нашому сайті у пункті меню "Інформація" підпункті "Оголошення та рішення МОН".

Інформацію щодо включення наукових видань Київського національного університету імені Тараса Шевченка до Переліку наукових фахових видань України дізнавайтесь у пункті меню "Інформація" підпункті "Фахові видання КНУ".