ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення виїзного засідання спеціалізованої вченої ради Д 29.051.12 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля
08.07.2014 Повідомляємо, що захисти дисертаційних робіт Живко Зінаїди Богданівни (дисертація на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук на тему: "Управління системою економічної безпеки підприємства") та Чижа Антона Юрійовича (дисерта¬ція на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему: "Податкове адміністрування підприємства у системі його економічної безпеки"), заплановані на 10 липня 2014 р. у спеціалізованій вченій раді Д 29.051.12 у Східноукраїнському наці¬ональному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а, перенесено на 11 липня 2014 р. та буде проведено за адресою: м. Київ, вул. Лагерна, 30-32, Університет економіки та права "КРОК", о 10-00 та 13-00 годині відповідно.

Зміну часу та місця проведення засідання спеціалізованої вченої ради Д 29.051.12 узгоджено із Міністерством освіти і науки України. Інформаційне повідомлення про зміну місця та часу проведення зазначеного засідання спеціалізованої вченої ради Д 29.051.12 направлено до усіх установ, куди попередньо розіслано автореферати дисертаційних робіт здобувачів Живко З.Б. та Чижа А.Ю.

Учений секретар спеціалізованої вченої ради Д 29.051.12
О.М. Ляшенко