Відбулося перше засідання нової Громадської ради при МОН
20.08.2014 Відбулося перше засідання новообраної Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України. Про це повідомляє прес-служба МОН. На початку засідання заступник міністра Павло Полянський подякував представникам громадськості за активну участь у діяльності МОН та закликав до конструктивної співпраці.

У засіданні взяли участь 77 (зі 101) представників інститутів громадянського суспільства – членів Громадської ради при МОН.

Під час першого засідання було схвалено проект Положення та Регламенту про Громадську раду, організаційну структуру.

Головою Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України обрано віце-президента Фонду «Європа-ХХІ», доцента кафедри історії української літератури і шевченкознавства Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Галину Усатенко. Заступником голови обрано виконавчого директора Всеукраїнської громадської організації «Асоціація випускників Малої академії наук України» Євгена Кудрявця. Відповідальним секретарем обрано члена Київського міського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодь Демократичного альянсу» Яну Мирончук.

Джерело: http://osvita.ua/news/42522/