Limitless

Науково-консультаційний центр Київського національного університету імені Тараса Шевченка


З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 видача дипломів здійснюється за наявності у відвідувачів захисних засобів, а саме маски для обличчя.

ДИПЛОМИ доктора та кандидата наук (з усіх галузей знань) можна отримати з понеділка по п’ятницю з 10-00 до 13-00 та з 14-00 до 16-30 за адресою: м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 16, кім. 110-б; тел. (044) 287-82-14 .
Дипломи видаються докторам та кандидатам наук, їх довіреним особам (за письмовою завіреною довіреністю власника диплома), вченим секретарям спеціалізованих вчених рад (за письмовою завіреною довіреністю закладу вищої освіти або наукової установи, в якій діє спеціалізована вчена рада) та при наявності документа, що посвідчує особу і квитанції про оплату відшкодування вартості виготовлення бланка диплома.
 
 Здобувачам, які ЗАХИЩАЛИСЬ у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, ОБОВ’ЯЗКОВО після отримання диплома надати копію у Науково-консультаційний центр Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: м. Київ, вул. Льва Толстого, 14А (адмінбудівля на території Головного корпусу Університету), 2-й поверх, кім.16. Також копію диплома до Науково-консультаційного центру можна надіслати поштою за адресою: МСП 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 64/13, Вченому секретарю НДЧ.


Повернення до списку